[vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][wpforms id=”8966″ title=”true” description=”false”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Neden Cb

Gayrimenkul sektöründe saygın bir marka olan Coldwell Banker, günümüzde Türkiye’de önemli başarılara imza atmış bir firmadır. Bilindiği gibi Türkiye gelişmekte olan bir ülke ve gelişmekte olan ülkelerde en yaygın sektörlerden biri inşaat sektörüdür. İnsanların ev ve dükkan gibi ihtiyaçlarını karşılamak için her geçen gün yeni bir taşınmaz inşa edilmektedir. Coldwell Banker olarak bu sektörde alım, satım ve kiralama işlemlerinde Türkiye’de sayılı gayrimenkul firmaları arasına girdik. Ailemizi daha da büyütüp, bu konuda kendi işini kurmak isteyenlere de franchise fırsatları sunmaktayız.
neden cb tercih edilmeli konusunda ise firmamız oldukça iddialıdır. Bilindiği gibi günümüzde en değerli unsurlardan biri bilgidir. Bilgi kolay elde edilmediği gibi elde edilmesi durumunda zaman alan bir olgudur. Gayrimenkul sektöründe nasıl başarılı olunacağı ve gayrimenkul danışmanlığı konusunda uzman olunması için nelerin bilinmesi gerektiği gibi birçok konu bu bilgi dizininde bulunmaktadır. Franchise veren firmalar arasında bulunan Coldwell Banker bu fırsatı sunduğu gibi aynı zamanda kendi tecrübesini de bayilerine aktarmaktadır.
Verilen eğitimler ile bayilerimizin gayrimenkul danışmanlığı konusundaki deneyimleri üst seviyelere çıkarılmaktadır. Eğitimin yanı sıra yeni başlayacağınız bu işte müşteri arayışı sizin için daha kolay olacaktır. Çünkü Coldwell Banker olarak sizlere bulunduğunuz bölgeye uygun müşteri potansiyeli de sunarak bu sektöre daha hızlı bir giriş yapmanıza olanak sağlayabilmekteyiz. Sürekli bizimle iletişime geçebileceğiniz için uzman kadromuz ile iletişimde olarak çalışmalarımızı desteğimiz ile sürdürebilirsiniz.
Franchise fırsatlarından yararlanarak sizlerde başarılı bir çalışma gerçekleştirmek istiyorsanız Coldwell Banker franchise fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Rekabetin her geçen gün arttığı inşaat sektöründe markamızın çatısı altında birleşerek daha kolay bir şekilde rekabet etme gücü elde edebilirsiniz. Daha yüksek karlar elde etmek ve başarılı bir kariyere sahip olmak için sizlerde Coldwell Banker ailesine katılabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]