Coldwell Banker Avantajları

Coldwell banker emlak bayiliği almak isteyen girişimcilere sunduğu fırsatlar ile dikkat çeken bir firmadır. Coldwell banker dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık markasından biri olmaktadır. 1906 yılında San Francisco’da kurulan Coldwell Banker ismini kurucularının soy isminden almaktadır. Coldwell Banker dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası olarak tarihe geçmektedir. Sektörünün lideri olan Coldwell Banker kurulduğu günden bu yana gayrimenkul sektörünü adeta geliştirmiş ve hatta bu sektöre yön vermiştir. Dünya çapında bilinen lider ve en karlı franchise veren gayrimenkul danışmanlık firması olan Coldwell banker her geçen gün dünya üzerindeki yaygınlığını arttırmaktadır. Gayrimenkul danışmanlığı sektöründe faaliyet göstermekte olan Coldwell Banker 113 yılı aşkın deneyimini aktarmayı amaçlayarak 2013 mayıs itibari ile Coldwell Banker Türkiye Master Franchise haklarını Dr. Gökhan TAŞ’a vermiştir.

Coldwell banker ile çalıştığınızda çok fazla avantaj elde etmektesiniz. Ülkemizde kendine ait yönetim kurulu ve uzman ekibi ile sizlere en iyi destek hizmetlerini vermektedir. Amerika’da kurulan Coldwell Banker University ve Coldwell Banker Commercial University’nin tüm dünyaya uyguladığı, kariyer gelişiminde çok etkili ve sonuçları ile sayısız başarılara yol göstermiş olan eğitim programlarını en iyi şekilde uygulamaktadır. Yerli ve yabancı eğitimciler aracılığı ile tüm franchise verdiği girişimcilerine yüz yüze ve online eğitim olanakları sunmaktadır.

Coldwell Banker yıllardır edindiği uluslararası deneyimlerini Türkiye’ye taşımıştır ve bu alanda kariyer yapmak isteyen Türk girişimcilerin hizmetine sunmuştur. Coldwell Banker franchise sistemi sizlere eğitim, destek, danışmanlık, pazarlama ve iletişim gibi hizmetleri siz paydaşlarına sorunsuz bir biçimde vermektedir. Coldwell Banker franchise sisteminin hedefi, franchise verdiği girişimcilerin ve gayrimenkul danışmanlarının, gayrimenkul danışmanlığı sektöründe en fazla kazanan, mavi hikaye sahibi olan kişiler olmanızı ve en uzun süreli hatta kalıcı olarak çalışan kişiler olması hedefi üzerine kurulmuştur. Coldwell Banker yönetim kadrosu ve uzman kadrosu ile 110 yılı aşkın deneyimini paydaşlarına en düzgün şekilde aktarmak üzerine çalışmaktadır. Siz franchise sahiplerini başarıya götürecek yoldaki bütün durumlarda rehberlik ediyor, çok kapsamlı vermiş olduğu eğitimler ile sizlerin kendinizi geliştirmeniz için ellerinden geleni yapmaktadır.

Best-Plan-Image
Bayilik Başvurusu